בית ספר לוי אשכול לוד

בית חינוך לוי אשכול לוד

סרטון פלאש ככתבה ראשית

ניהול

חנוכה חנוכה חג יפה כל כך. צוות המורים חוגגים חנוכה . חג שמח לצוות המנצח.. כנסו לקישור

יום המורה תשע"ח

יום המורה זהו יום הוקרה והערכה למורות ולמורים, לגננות ולגננים על עבודתם בחינוך דור העתיד והצדעה לכל העוסקים והעוסקות במלאכת ההוראה. מטרת יום המורה היא להביע את ההערכה והוקרת התודה שרוחש הציבור למוריו ומורותיו מתוך הבנה כי הם המפתח להצלחה. יום המורה הוא תוצר של שותפות הארגונים והגופים החינוכיים המובילים בישראל, לצד אנשי רוח ונבחרי ציבור אשר ביקשו לשים את המורות והמורים במרכז השיח הציבורי ולהודות להם/ן על המסירות והעבודה מלאת המשמעות. במסגרת אירועי יום המורה משולבת פעילות ענפה בבתי הספר, ברשויות המקומיות, בתקשורת המסורתית והדיגיטלית וכן בכנסת ישראל ובמשרדי הממשלה השונים.

מתנס לוי אשכול

הורים יקרים ! בימים אלו נפתח מתנס לוי אשכול. מגוון חוגים לכלל התלמידים. מהרו להרשם ולהתרשם. מספר המקומות מוגבל

ביקור מרגש של: חברת הכנסת הגברת יפעת שאשה ביטון, ראש העיר, מר יאיר רביבו ,ומכובדים נוספים לרגל יום זכויות הילד

הנכם מוזמנים להפנינג חג הסיגד בבית ספר לוי אשכול לוד.

טקס יצחק רבין

22 שנה להרצחו של ראש ממשלת ישראל יצחק רבין. את זכרו הנציחו תלמידי כתה ח בניצוחה של גני המורה למוסיקה ובלווי המחנכת שפרינג אילנה .

יום ההליכה הבינלאומי

יום הניקיון הבינלאומי

בתאריך 24.10.17 היה יום הניקיון הבינלאומי. תלמידי ו יצאו מחוץ לכתלי ביהס וניקו את הסביבה הקרובה לבית הספר. יתר תלמידי ביה"ס ניקו את הכתות ואת החצרות.

שנה טובה לכל תלמידי בית הספר

אקדמיה ברשת-- פעילויות והרצאות לשבוע למידה בחירום

שבוע גלישה בטוחה ברשת. השבוע הלאומי לגלישה בטוחה הנו מערך אירועים ופעילויות חינוכיות המתקיימים מדי שנה בכל רחבי הארץ. השנה, האירוע יצוין בין תאריכים 12-16 בפברואר 2017,ויוקדש לנושא "עושים שינוי בחברה - ברשת מושיטים יד לעזרה".בשבוע זה וכן במהלך החודש יתקיימו בכיתות שיעורים ופעילויות מגוונות בנושא גלישה נבונה ובטוחה ברשת

תעשיידע, תעשייה למען חינוך מתקדם..

בבית ספר "לוי אשכול" בלוד פועלים שני פרוייקטים מטעם עמותת תעשיידע. פארק תעשידע ותוכנית נתיב האור.. כנסו להמשך קריאה...

מבט לחודש

"זכותי"- טקס זכויות הילד בבית ספר לוי אשכול לוד.

ביום ראשון 20.11 התקיים בבית ספרנו טקס זכויות הילד. כל כתה הציגה תוצריה בנושא.. וכמו תמיד מקהלת בית הספר בניצוחה של המורה ג'ני ריגשה אותנו..

מחווה קטנה זכות גדולה (פורסם בעמוד הפייסבוק של משרד החינוך)

טקס חגי תשרי

ביום שישי 30.9 יומיים לפני קבלת השנה העברית החדשה, התכנסו תלמידי בית הספר וגני הילדים ברחבה הגדולה, לטקס חגי תשרי. התלמידים יחד עם המחנכת מושקי לנדאו והמורה למוסיקה ג'ני פתחו בשירה ודקלומים על כל חגי תשרי; מראש השנה יום כיפור, סוכות ואף שמחת תורה. המורה לאומנות דבורה קישטה את הבמה.כבוד הרב שמואל ותלמידו תקעו בשופר והרטיטו את לבבות השומעים. חג שמח ושנה טובה. היכנסו לקישור

יוצאים אל המסע: בחירות למועצת תלמידים. היעד: "מעורבות חברתית" בבית ספר לוי אשכול.

היום נערכו בחירות בבית ספרנו למועצת התלמידים בעזרתה ובתמיכתה של הרכזת החברתית סופי ארד.

גאווה גדולה - יצירותיהם של תלמידים מלוי אשכול ביחד עם המורה דבורה אייזנברג במוזיאון תל אביב

המורה לאמנות דבורה אייזנברג ותלמידים מבית הספר "לוי אשכול" בלוד שלחו למוזיאון תל אביב לאומנויות .ציורים שציירו בעקבות התערוכה "סיפורי התנ"ך" שנשלחה אליהם.

השבוע הלאומי לגלישה בטוחה

30 שניות למחשבה לפני שיתוף והפצה. השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת האינטרנט הינו שבוע שיא במערך הפעילויות המתקיימות במוסדות החינוך בארץ לכל אורך השנה. האירוע מתקיים בזיקה ליום האינטרנט הבטוח הבינלאומי (SID) אשר חל מדי שנה בחודש פברואר, ביותר מ- 100 מדינות ברחבי העולם. כמדי שנה, השבוע הלאומי לגלישה בטוחה מוקדש לשימוש בטוח, נבון ואחראי באינטרנט בקרב ילדים ובני נוער בישראל. בשנת תשע"ה יתמקד השבוע הלאומי בנושא: "מובילים יוזמה לגלישה בטוחה". יום זה יוקדש להכרת נורמות התנהגות ראויות ברשת; הקניית כישורי חיים להתמודדות במצבים שונים תוך העלאת המודעות לסכנות; הכרת כלים טכנולוגיים והתנהגותיים מועילים וחידוד תפקידה של הקבוצה בעת חשיפה לפגיעה באמצעות הרשת.

תחומי דעת

יום הולדת 70 למדינה

חינוך לפסגות

מוזמנים למרחב החדש של "חינוך לפסגות"- לחצו כאן למעבר למרחב החדש!

זכויות הילד

זכויות הילד

במקום בו הוכרו הרגשות והצרכים נולדו הזכויות במקום בו הוכרו הזכויות נולדה החובה שבזכויות הילדים (תלמידים) מהמקום בו עברנו מעבדות לרוח ,בחרנו בחירות שברוח והזכויות תלויות באדם, בי ובך, מתוך ההנחה הבסיסית "אדם לאדם אדם" וזכויות תלמידים במערכת שלנו תלויות בכבוד הדדי שלנו בינינו לבין עצמנו. אל לנו לשכוח כי חובתנו כילדים היא לשמור על זכויותינו , אך באותה מידה אחריותנו היא לשמור ולכבד את זכויותיהם של האחרים, כדי שנגדל ונהיה אזרחים שומרי חוק בעלי זכויות ואחריות

זהירות ברשת

תרגיל למידה בחירום מכתב להורים

תרגיל התגוננות ארצי במוסדות החינוך

גלישה בטוחה - עלון להורים

מדיניות שימוש באתר בית הספר 'לוי אשכול-לוד'

התנהגות זהירה באינטרנט

עשרת הדיברות לזהירות באינטרנט

חומת אש הורית – הורות נוכחת בעידן וירטואלי

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA